Sveiki!Interjeru mode 2018

Būt modē un sekot trendiem iekārtojot māju nav ne viegli, ne arī lēti. Tomēr būt lietas kursā par tendencēm ir vērts. Daži stila virzieni paliek populāri vairākus gadus, tāpēc, ja esiet izdomājuši savu dzīvesvietu pārveidot, tad ir laiks iepazīties ar šī gada interjera modes tendencēm.

Eko stils – dabiska un droša vide vienmēr modē!

Mūsdienu eko stils ir ieņēmis stabilu vietu dzīvesvietu, darbavietu un atpūtas zonu iekārtojumā, jo tas ne tikai nozīmē rūpes par cilvēku vecelību, bet arī rūpes par apkartējo vidi. Ķieģeļu virsmas, burvīga keramika, koksne, audums – šie visi dabīgie materiāli viegli radīs ērtu un majīgu atmosfēru.

Šogad telpu iekartojumā ienāk skandinavu motīvi. Dabīgais akmeņu siltums, gaisīga tekstila vieglums, bezkarkasa mēbeļu ērtums un minimāli dekoratīvi elementi raksturo šo stilu. Šādu interjeru lieliski papildina lakoniski un funkcionāli gaismas ķermeņi.

Šī gada favorīts ir loft jeb amerikas stils. Tajā apvienojas vecais labais ar jauno aktuālo atverot milzīgas iespējas fantāzijas lidojumam. Šajā stilā labi iederēsies vienkarši, dabīgu materiālu apgaismes ķermeņi, kā arī mākslīgi vecināta dizaina lampas. Sīkāk par šo stilu lasiet blogā “LOFT stila LED apgaismojums”.

Stiliem un to virzieniem ir tendence atkartoties. Šajā gadā atgriežas efektīvais un spilgtais retro stils ar visiem saviem pretrunīgajiem akcentiem. Tā iemīļotie materiali – plastmasa, hroms, stikls. Vintāža stila gaismas ķermeņi lieliski iederēsies šajā stilā. Tāpat košas krāsas pasvītros aizgājuša gadsimta elpu. Tikai nomainot esošajos gaismas ķermeņos parastās spuldzes pret vintāža vai Filament spuldzēm, interjeram tiek piesķirta retro noskaņa.

Klasisks iekartojums nezaudē savu popularitāti. Grezni, bagāti apartamenti, iekartoti baroka stilā vēl joprojam ir pieprasīti. Šeit lieliski interjera elementi būs īstās krsitāla lustras, kā arī metāla lustras ar redzamām spuldzēm, kuras var izvēlēties attiecīga formā un dizainā.Portāla izstrāde: