Sveiki!

BOHO stils interjerā.
Apr 05, 2018 | Kategorija: Mode
Boho stils ir cēlies no franču vārda “boheme” – bohēma un asociējas ar spilgtām, drosmīgām krāsām, vieglumu un vieglprātīgumu. Šāda stila interjers ir pašpietiekams, mājīgs un brīvs, tadēļ piemērots radošām personībām, kas meklē iedvesmu sadzīviskās lietās.
Šī stila virziens ļauj atbrīvoties, iemīlēt neparastas, spilgtas krāsas un to salikumus. Taču ir svarīgi ievērot dabiskas krāsas un to salikumus, kurus ir patīkami vērot: aveņu krāsa, debeszilā, citronu dzeltenā u.t.t. Speciālisti iesaka izmantot ne tikai 2-3 galvenās krāsas, bet arī tās papildināt ar pustoņiem zīmējumos uz paklājiem, tekstilā, panno, mēbelēs. Atmosfērai ir jabūt mājīgai un maksimāli komfortablai, tāpēc izvēloties mēbeles, jāpievērš uzmanība to ērtumam.
Lielu lomu spēlē tekstila daudzums. Paklāji, pledi, aizkari, galdauti, sedziņas. Tie varbūt ar dažādiem zīmējumiem un dažādu tekstūru, taču tiem jāizskatās harmoniski un interesanti.
Kas attiecas uz apgaismojumu, tad BOHO stilam piemērotas ir klasiskās lustras, kristāla lustras un dažādu krāsu auduma un stikla lampas. Centrālo apgaismojumu noteikti jāpapildina gan ar sienas un stāvlampām, galda lampām. Tās var arī nebūt vienotā stilā. Papildapgaismojumam var izmantot vintāža stila lampas.


Portāla izstrāde: